Navigationمعرفی

این موسسه خیریه در سال 1382 با مجوز رسمي از نيروي انتظامي به شماره ي ثبت 120 به حول و قوه ي الهي و همت خيرين محترم بعنوان یک سازمان مردم نهاد- غیر سیاسی - غیر دولتی تاسيس گرديد و به عنایت خاص حضرت حق و افتخار خدمت رسانی به معلولین آسیب نخاعی فعالیت همه جانبه خود را جهت حمایت از این عزیزان و خانواده ایشان آغاز نمود. این موسسه با یک برنامه ریزی راهبردی توانسته است ضمن تاسیس اولین مرکز روزانه توانبخشی معلولین آسیب نخاعی در استان مرکزی ، برای دستیابی به اهداف خود گامهای موثری در زمینه آموزش ، فراهم آوردن زمینه اشتغال ، رفاه و بالابردن روحیه مددجویان بردارد.

بیانیه ماموریت موسسه:

موسسه خیریه حمایت از معلولین آسیب نخاعی اراک موسسه ای ست حمایتی که بر اساس قوانین و اهداف اساسنامه از طریق ارائه خدمات پیشگیری، توانبخشی، آموزشی رفاهی و اجتماعی به منظور حمایت، توانمندسازی و ارتقای سطح کمی و کیفی گروه هدف فعالیت می نماید.

چشم انداز:

این موسسه در تلاش است از طریق ارائه بالاترین سطح از پاسخگویی و شفافیت یکی از معتمدتــرین ســازمانهای خیریه باشد که با بــــهره گیری از نــظرات متخـصصین در زمینه های پیشگیری، توانبخشی،آموزشی و اشتغال زایی بتواند بعنوان موسسه ای برتر در حوزه معلولین آسیب نخاعی در عرصه های ملی و بین المللی گام بردارد.

آگهی ثبت و تغییرات موسسه خیریه حمایت از معلولین آسیب نخاعی اراک در روزنامه رسمی
معرفی موسسه خیریه حمایت از معلولین آسیب نخاعی اراک در سایت جانبازان آسیب نخاعی ایران
گزارشی از فعالیتهای موسسه خیریه حمایت از معلولین آسیب نخاعی اراک در شبکه سلامت
عضویت مرکز توانبخشی موسسه در مرکز جامع توانبخشی ایران
معرفی موسسه در پورتال امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی اراک
گزارشی از موسسه خیریه حمایت از معلولین آسیب نخاعی اراک در خبرگزاری تسنیم
گزارش دفتر امور اجتماعی استانداری مرکزی از توزیع سبد کالا توسط موسسه خیریه حمایت از معلولین آسیب نخاعی اراک در در ماه مبارک رمضان
گزارش کانون معلولان توانا از موسسه خیریه حمایت از معلولین آسیب نخاعی اراک
عضویت سرکار خانم طالبی مدیرعامل موسسه در هیئت مدیره “شبکه ملی سمن های معلولان جسمی حرکتی” با مجوز وزارت کشور
عضویت موسسه خیریه حمایت از معلولین آسیب نخاعی اراک در سامانه سحام سمنهای استان مرکزی

Top of Page